Basisschool Prof. Casimir

obs-casimir

Vraag: Sinds een tijdje werken we met Chromebooks. We waren opzoek naar lesmateriaal en vakdocenten om digitale vaardigheden van onze leerlingen te verbeteren.

Proces: In februari hebben we voor groep 7 & 8 gastlessen digitale vaardigheden gegeven. De lessen Augmented Reality & Mediawijsheid zijn goed bevallen. Vanaf het nieuwe schooljaar (2020) gaan we wekelijks lesgeven aan groep 7 & 8. De school vindt het belangrijk dat we in gaan op ICT basisvaardigheden om leerlingen klaar te stomen voor de middelbare school. Daarbij willen we ook de docenten meenemen hoe je Google for Education kan inzetten in de klas. Tot slot dagen we leerlingen uit om via online tools creatief bezig te zijn. Denk hierbij aan het editen van een reclamevideo, het maken van een interactieve presentatie en het ontwerpen van een eigen droomhuis. 

Eindproduct: Wordt verwacht.